DOLAR

32,1751$% 0.2

EURO

34,9274% 0.11

STERLİN

40,6895£% 0.11

GRAM ALTIN

2.246,53%0,14

ÇEYREK ALTIN

3.985,00%0,02

BİST100

9.029,38%-0,90

BİTCOİN

2263384฿%4.29099

Öğle Vakti a 13:15
İstanbul PARÇALI AZ BULUTLU 10°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a
  • Favorilerim
  • Canlı
Tarih Seçin
  • Bugün

  • Yarın

  • 28-03-2024

  • 29-03-2024

  • 30-03-2024

  • 31-03-2024

  • 01-04-2024

  • 02-04-2024

  • 03-04-2024

  • 04-04-2024

  • 05-04-2024

  • 06-04-2024

  • 07-04-2024

  • 08-04-2024

  • 09-04-2024

  • 10-04-2024

LİGE GÖRE SAAT
Favorilerim
A Ligi
Premier Lig
U20 Milli Takım Hazırlık
Hazırlık Maçları
B Ligi
Pro Lig
Premier Lig
Premier Lig
Primera Nacional
Arjantin Kupası
Mineiro 1
Goiano 1
Brezilya Kadınlar
Federal Turnuva A
U23 Milli Takım Hazırlık
Dünya Kupası Asya Elemeleri
Gaucho 1
Yükselme Ligi
UEFA U17 Championship Qualification
Hazırlık Maçları
UEFA U21 Championship Qualification
UEFA U19 Championship Qualification
Revelacao U23 Ligi
Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
Profesyonel Gelişim Ligi
U20 Elit Lig
1. Lig
Serie C
WAFF Championship U23
Euro Elemeler
UEFA Uluslar Ligi
Bölgesel Lig
Kadınlar 1.Ligi
Ulusal Lig 1
Danimarka Serisi
Suomen Kupası
3.Lig
K.Amerika-Karayipler Elemeleri
Non League Premier
Non League Div 1
Ulusal Lig N / S
Ulusal Lig
Amazon
Championship
Acreano
Prim B Metro
Copa Alagoas
Roraimense
Amapaense
Premier Lig
Cearense 2
Pro Lig Serie B
Ascenso MX
NBA
Liga Nacional
Liga Federal
NCAA
Liga Uruguaya
Youth League
KBL
WKBL
Süper Lig
P. League
CBA
Erkekler Basketbol 2.Ligi
1 Liga (W)
Super League (W)
ŽBL
Süper Lig
Süper Lig
Korisliiga
European North Basketball League
Nova KBM Ligi
VTB Ligi
Liga Leumit
Meeste I Liiga
BLNO
Eurocup
Basketligaen
Prvenstvo
Basketligan
Liga EBA
BBL
West Asia Super League
LNB Pro B
LNB Pro A
Prva Liga
Copa São Paulo
NBB
La Liga Desarollo
Arjantin Ligi
Kupa
Super League
SB League
Liga MX Kadınlar
Elite Two